Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Komunikaci v Deloitte vede Malysa z Graylingu

Michal Malysa

Michal Malysa

Na pozici head of PR and communications v české pobočce poradenské společnosti Deloitte nastoupil Michal Malysa. Bude zodpovědný za externí komunikaci i za kontakt s médii. Posiluje rozrůstající se tým Deloitte Clients & Markets, který má na starosti komunikaci vně i uvnitř firmy a marketing. Přichází po pěti letech v agentuře Grayling, kde ho nahradila Jana Pečenková. Malysa tam vedl divizi PR. Předtím byl osm let novinář, známý je hlavně z televize Nova.

Oddělení Clients & Markets v Deloitte posílili nedávno další dva seniorní manažeři: Petr Kouřil nastoupil na pozici head of strategic marketing a Jan Vyšehradský vede interní komunikaci. A spřízněná Deloitte Legal už na sklonku roku sáhla po Dominiku Hrodkovi z agentury Dark Side.