Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Komunikaci značky Fiskars zajistí Underline

Fiskars

Sekera Fiskars v plastovém pouzdře

Korporátní a produktovou komunikaci značky Fiskars, finského výrobce nářadí, hlavně nůžek a nožů, v Česku od května zajišťuje agentura Underline. Cílem komunikace je dál zvyšovat povědomí o značce, seznamovat spotřebitele s výhodami výrobků a pomáhat řešit každodenní potřeby lidí při péči o dům, zahradu i při trávení volného času.

„Agentura Underline nám dosud zajišťovala podklady pro realizaci marketingové strategie. Nově nám pomůže nejen s PR, ale i s komunikací na sociálních sítích. Ve zbytku roku 2017 se plánujeme zaměřit na zvyšování povědomí o výrobcích, jako jsou nože, nádobí a kuchyňské pomůcky,“ přibližuje Tomáš Duda, manažer Fiskars.