Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Kopečný zajišťuje PR pro neziskovku Etincelle

Jeho úkolem je dostat do povědomí projekty spojené se zaměstnáváním postižených.

Tomáš Kopečný

Tomáš Kopečný

PR manažer Tomáš Kopečný začal pracovat pro neziskovou organizaci Etincelle. V jejím rámci bude zajišťovat PR a tiskový servis aktivitám Etincelle, jejichž cílem je podporovat osoby s mentálním a fyzickým handicapem.

„Etincelle se snaží podporovat lidi s lehkým mentálním nebo kombinovaným postižením a vytvářet pro ně pracovní příležitosti. Provozujeme kavárny, pekárnu či farmu a máme projekty, které si zaslouží pozornost. Proto vítáme člověka, který nám pomůže dostat do většího povědomí veřejnosti nejen naše aktivity, ale obecně problematiku zaměstnávání osob se zdravotním postižením a další témata,“ tvrdí ředitel Etincelle Jakub Knězů.

„Rád bych ve prospěch organizace Etincelle zúročil své zkušenosti s PR pro další neziskové subjekty – Nadační fond Pomoc popáleným, Rubikon centrum či Život dětem,“ říká Kopečný.

Občanské sdružení Etincelle vzniklo v roce 2005, důraz klade na aktivity v regionu Středočeského kraje a hlavního města Prahy. V Praze provozuje kavárnu Mezi řádky, v Kladně kavárnu Bez konce a pekárnu Na Návsi, v Praze 9 a v Kladně má úklidové týmy, u Slaného provozuje farmu. Dohromady zaměstnává asi 100 lidí s postižením.