Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Koubek se ze Samsungu vrací do Scanie

Ondřej Koubek

Ondřej Koubek

Do čela marketingu a komunikace švédského výrobce nákladních vozů a autobusů Scania pro region střední Evropy nastoupil k 1. únoru Ondřej Koubek. Ten do loňského května pracoval ve Scanii na místě koordinátora PR a digitálního marketingu pro Česko. Mezitím dělal manažera PR jihokorejské firmy Samsung Electronics pro Česko a Slovensko, potýkal se hlavně s krizovou komunikací kolem telefonu Note7. „Když jsem dostal ze Scanie nabídku k návratu, neváhal jsem ani vteřinu,“ uvedl. Ve Scanii bude zodpovědný za veškeré marketingové a komunikační aktivity v Česku, na Slovensku a v Maďarsku.

Koubek je absolvent systémového inženýrství a informatiky na Ekonomické fakultě Technické univerzity v Ostravě, dřív dělal redaktora motoristických pořadů redakce sportu České televize (převážně Svět motorů) nebo programového ředitele motoristické televize Sport 5.