Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Parma se zbaví podílu v Nydrle a jde do LiveSportu

Místo klasičtější reklamy se Antonín Parma bude věnovat sportovním datům online.

Antonín Parma

Antonín Parma

Dosavadní dlouholetý kreativní ředitel a spolumajitel agentur Nydrle a Nydrle+Semelak přechází na nově vzniklou pozici kreativního ředitele do společnosti LiveSport Martina Hájka (drží 85 %) a Jiřího Mareše (15 %). Má tam zbudovat interní kreativní tým, bude zodpovědný za brand management, rozvoj jednotlivých produktů a služeb a marketingovou komunikaci. LiveSport dodává sportovní data v online prostředí, udává, že tak obsluhuje 50 milionů uživatelů.

Parma v minulosti vlastnil 10% podíl v reklamní agentuře Nydrle, než se ji v roce 2011 rozhodla koupit nadnárodní komunikační síť WPP. Z plánované koupě nakonec sešlo. Pražskou firmu Nydrle momentálně ovládá její zakladatel Michal Nýdrle (má 75 %), Parmův podíl je 15 %, po 5 % mají manažerky Pavla Dúbravská a Kristina Poláková. Parma se svého podílu zbaví. „Z Nydrle i Nydrle+Semelak odcházím i z vlastnické struktury a aktuálně probíhá diskuse o celkovém vypořádání. Do LiveSportu nastupuju jako zaměstnanec a na jeho vlastnickém složení se nic nemění,“ přiblížil na dotaz Médiáře.
 
Loni se Parma podílel na sestavení interního kreativního týmu v O2. Zkušenosti má rovněž z dvouletého působení v agenturách G2/Grey a Hyro v Austrálii.