Jubilejní 50. sezóna Divadla Járy Cimrmana se oficiálně zahájí v sobotu 1. října v areálu U Čápa v Příchovicích u Tanvaldu. Program dne zahrnuje největší sraz cimrmanologů v Česku, spanilou jízdu v dobových kostýmech na historických kolech i křest knihy Půlstoletí s Cimrmanem. V kině Jas pak od 19 hodin proběhne představení hry Cimrman v říši hudby, které odvysílá Radiožurnál.

Kreativní šéfkou Effectixu Rollko z Astronauts

Natalie Rollko má v digitální agentuře dodat výkonnostnímu marketingu kreativní složku.

Natalie A. Rollko

Natalie A. Rollko

Kreativní oddělení digitální agentury Effectix s červnem rozšířila Natalie Andrea Rollko, a to přímo na pozici kreativní ředitelky. Ta od roku 2011 vlastní agenturu Astronauts. Pracovala také v copywriterka či kreativní ředitelka v agenturách Ogilvy, Fabrika, Amden, WDF či Designland na slovenském i českém trhu. Na novém místě má dodat online reklamě obsahové nápady. „Úkolem Natalie je organicky propojit výkonnostní složku marketingu s kreativní stránkou,“ určuje šéf Effectixu Karol Veleba.

Agenturu, kterou v minulosti ovládal investor Ondřej Tomek, loni postupně převzal její současný 100% majitel Branislav Gordan, Tomkův spolupracovník.