Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Kršáková přechází z výroby Novy na Primu

Nova a Prima mění šéfy výroby, Lucia Kršáková na Primě nahradí Radka Janouška.

Lucia Kršáková. Foto: TV Nova

Lucia Kršáková. Foto: TV Nova

Televizi Nova opouští šéfka jejího výrobního oddělení Lucia Kršáková a od 1. září nastupuje na pozici výrobní ředitelky konkurenční televize Prima. Ještě před fúzí produkční společnosti MediaPro Pictures do struktur CET 21, firmy, která drží licence stanic Novy, byla ředitelkou této firmy.

„Lucia Kršáková se rozhodla odejít z CET 21. O řízení výroby vlastní tvorby se postará Monika Hasmanová, která působí na pozici hlavní producentky seriálové tvorby, především Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Nově bude spoluzodpovědná za produkci všech seriálů a zábavných projektů skupiny Nova. Bude úzce spolupracovat s Berndem Alexou, který přebírá zodpovědnost za administrativní oblast,“ přiblížila Médiáři mluvčí Novy Anna Suchá.

Kršáková na Primě vystřídá dosavadního výrobního ředitele Radka Janouška, který tuto pozici zastával necelé dva roky. Svou kariéru začínala jako manažerka produkce v České televizi, následně se jako producentka podílela na mnoha reklamách a filmech.