Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Krutáková z AMI je novou mluvčí Aegonu

Eva Krutáková se dosud v AMI Communications věnovala mimo jiné interní komunikaci.

Eva Krutáková

Eva Krutáková

Na pozici specialistky komunikace pojišťovny Aegon nastoupila Eva Krutáková. Bude zajišťovat kompletní komunikaci s médii či veřejností a interní komunikaci společnosti. Krutáková přichází z PR agentury AMI Communications, kde se několik let věnovala klientům z oblasti financí a služeb jako Česká pojišťovna, Moravský peněžní ústav, Unie vydavatelů či projektu Čtení pomáhá. Zodpovídala taky za interní komunikaci agentury.

Krutáková vystudovala obory Marketingová komunikace na Fakultě multimediálních komunikací ve Zlíně a Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.