Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Kubalíková vede obchod v Acomware

Martina Kubalíková je obchodní ředitelkou, Ondřej Vondruška a Odon Kopp obchodníky.

Novou obchodní ředitelkou konzultační firmy pro e-commerce Acomware mediálního domu Mafra se stala Martina Kubalíková, která ve funkci střídá Zbyška Raka. Prodejní tým dále rozšířili dva noví obchodníci, a to Ondřej Vondruška a Odon Kopp

Martina Kubalíková

Martina Kubalíková

Kubalíková dosud působila v Acomware jako sales manažerka a měla na starost zejména rozvoj exportních aktivit firmy. V minulosti dělala pro IBM, 3M či Soitron. Jejím úkolem v nové funkci bude hledat nové zákazníky a posilovat prodej nových služeb v oblasti digitálních médií nebo analýzy zákaznických dat. 

Ondřej Vondruška

Ondřej Vondruška

Vondruška v minulosti pracoval ve vydavatelství Mafra a pro digitální agenturu H1.cz. Coby nový sales manažer se v Acomware zaměří na vyhledávání nových zákazníků.

Odon Klopp

Odon Kopp

Kopp, který dřív působil na obchodních pozicích u distributorů digitální techniky Ed‘ system Czech nebo Bechtle direct, se bude specializovat na prodej služeb v oblasti emailingu.