Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Kubalíková vede obchod v Acomware

Martina Kubalíková je obchodní ředitelkou, Ondřej Vondruška a Odon Kopp obchodníky.

Novou obchodní ředitelkou konzultační firmy pro e-commerce Acomware mediálního domu Mafra se stala Martina Kubalíková, která ve funkci střídá Zbyška Raka. Prodejní tým dále rozšířili dva noví obchodníci, a to Ondřej Vondruška a Odon Kopp

Martina Kubalíková

Martina Kubalíková

Kubalíková dosud působila v Acomware jako sales manažerka a měla na starost zejména rozvoj exportních aktivit firmy. V minulosti dělala pro IBM, 3M či Soitron. Jejím úkolem v nové funkci bude hledat nové zákazníky a posilovat prodej nových služeb v oblasti digitálních médií nebo analýzy zákaznických dat. 

Ondřej Vondruška

Ondřej Vondruška

Vondruška v minulosti pracoval ve vydavatelství Mafra a pro digitální agenturu H1.cz. Coby nový sales manažer se v Acomware zaměří na vyhledávání nových zákazníků.

Odon Klopp

Odon Kopp

Kopp, který dřív působil na obchodních pozicích u distributorů digitální techniky Ed‘ system Czech nebo Bechtle direct, se bude specializovat na prodej služeb v oblasti emailingu.