Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Kudrevová výkonnou ředitelkou Made by Vaculik

Christina Kudrevová střídá ve vedení Made by Vaculik Praha Beatu Streicherovou.

Christina Kudrevová

Christina Kudrevová

Christina Kudrevová po třech letech na pozici account director povýšila na výkonnou ředitelku kreativní agentury Made by Vaculik Praha. Ve vedení nahradila Beatu Streicherovou, která vedla pražskou pobočku deset let, od jejího založení v roce 2007. Majitelem a zakladatelem slovenské agentury Made by Vaculik i její pražské pobočky je Juraj Vaculík.

Kudrevová do Vaculiku přišla z Havas Worldwide, kde pět let pracovala jako account manager. Nyní má na starosti accountský tým agentury a je klíčový account pro klienty Raiffesenbank či Stock Plzeň-Božkov. Agentura samotná navíc v červenci začíná spolu se slovenskou matkou pracovat pro T-Mobile a Slovak Telecom na kampaních pro B2B.