Tým webu Hlídací pes uvádí svou druhou knihu Babiš. Vůdce pro 21. století. Pokřtil ji koblihou.

L7 Group si na PR vybrala agenturu PR.Konektor

Logistická skupina zvolila partnera pro komunikaci svých členů Helicar a Master Truck.

Tendr na kompletní PR servis pro členy logistické skupiny L7 Group, přepravní firmu Helicar a její servis Master Truck, vyhrála agentura PR.Konektor. Postará se o externí i o interní komunikaci.

„Naší prací je podpora externí komunikace, posilování vazeb s obchodními partnery a posilování vztahů se zaměstnanci, což obnáší mimo jiné přípravu a vydávání interního časopisu či organizaci zaměstnaneckých akcí,“ tvrdí výkonný ředitel PR.Konektor Radek Vítek.

L7 Group patří mezi poskytovatele služeb v oblasti specializovaných přeprav vozidel, logistiky a distribuce bílé techniky a souvisejících servisních služeb na trhu.

Společnost Helicar se od svého založení v roce 1999 vyprofilovala jako specialista na národní, ale zejména mezinárodní přepravu osobních, užitkových a nákladních automobilů, karavanů, autobusů a speciálních stavebních či zemědělských strojů.

V roce 2007 vybudovala svůj vlastní servis pod názvem Master Truck a následující rok založila dceřinou pobočku Helicar Slovakia. V roce 2014 společnost kupuje firmu All in Logis, která se v roce 2015 stává její součástí. Helicar tak vstupuje i na pole skladování, logistiky a distribuce bílé techniky. V roce 2015 se firma stala součástí logistické skupiny L7 Group.