Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

L7 Group si na PR vybrala agenturu PR.Konektor

Logistická skupina zvolila partnera pro komunikaci svých členů Helicar a Master Truck.

Tendr na kompletní PR servis pro členy logistické skupiny L7 Group, přepravní firmu Helicar a její servis Master Truck, vyhrála agentura PR.Konektor. Postará se o externí i o interní komunikaci.

„Naší prací je podpora externí komunikace, posilování vazeb s obchodními partnery a posilování vztahů se zaměstnanci, což obnáší mimo jiné přípravu a vydávání interního časopisu či organizaci zaměstnaneckých akcí,“ tvrdí výkonný ředitel PR.Konektor Radek Vítek.

L7 Group patří mezi poskytovatele služeb v oblasti specializovaných přeprav vozidel, logistiky a distribuce bílé techniky a souvisejících servisních služeb na trhu.

Společnost Helicar se od svého založení v roce 1999 vyprofilovala jako specialista na národní, ale zejména mezinárodní přepravu osobních, užitkových a nákladních automobilů, karavanů, autobusů a speciálních stavebních či zemědělských strojů.

V roce 2007 vybudovala svůj vlastní servis pod názvem Master Truck a následující rok založila dceřinou pobočku Helicar Slovakia. V roce 2014 společnost kupuje firmu All in Logis, která se v roce 2015 stává její součástí. Helicar tak vstupuje i na pole skladování, logistiky a distribuce bílé techniky. V roce 2015 se firma stala součástí logistické skupiny L7 Group.