Internetové Britské listy Jana Čulíka a spol. si dnes připomínají 20 let existence. Poprvé vyšly 29. července 1996 jako součást Neffova Neviditelného psa. Proč Čulík Britské listy rediguje? Má pocit, že to má nějaký smysl? To říká ve videorozhovoru s Bohumilem Kartousem.

Za Lagardere mluví Nevoralová z rozhlasu

Rozhlasová mediální skupina přijala tři nové posily, včetně PR manažerky.

Zuzana Nevoralová

Zuzana Nevoralová

Novou PR manažerkou a tiskovou mluvčí české pobočky francouzské mediální skupiny Lagardere se 1. února stala Zuzana Nevoralová. Bude zodpovídat za korporátní a krizovou komunikaci a produktové PR všech značek společnosti a marketingových aktivit divize No Limits. Ve struktuře skupiny bude podřízena generálnímu řediteli.

Nevoralová přichází z Českého rozhlasu, kde působila na různých obchodních a marketingových manažerských a ředitelských pozicích. Začínala na redaktorských pozicích v regionálních médiích nebo jako produkční a PR manažerka různých projektů a festivalů. Externě spolupracovala s PR agenturou Ogilvy PR Worldwide nebo jako marketingová a PR specialistka v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners.

Mediální skupina také posiluje v oblasti digitálních aktivit. Redakční tým webu rádia Evropa 2 se rozšíří o redaktorku Renatu Kučerovou. Ta prošla redaktorskými i šéfredaktorskými pozicemi ve vydavatelství Stratosféra, kde tvořila lifestylový obsah pro časopis CosmoGirl! nebo pro webový portál Jen pro holky. Naposledy působila jako hlavní editor měsíčníku 360°. Její novou specializací bude hudební a lifestylový obsah webu Evropa 2.

Renata Kučerová

Renata Kučerová

Videotým doplní Silvie Miklošová. Ta přichází z televize Nova, kde působila jako televizní reportérka pořadů Prásk a Volejte Novu, nebo videoreportérka portálů TN.cz či NovaPlus.cz. Před mediální kariérou prošla také reklamní a produkční agenturou. V Lagardere bude mít na starosti zejména tvorbu lifestylových a bulvárních videoreportáží. 

Silvie Miklošová

Silvie Miklošová

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr