Jubilejní 50. sezóna Divadla Járy Cimrmana se oficiálně zahájí v sobotu 1. října v areálu U Čápa v Příchovicích na Tachovsku. Program dne zahrnuje největší sraz cimrmanologů v Česku, spanilou jízdu v dobových kostýmech na historických kolech i křest knihy Půlstoletí s Cimrmanem. V kině Jas pak od 19 hodin proběhne představení hry Cimrman v říši hudby, které odvysílá Radiožurnál.

Za Lagardere mluví Nevoralová z rozhlasu

Rozhlasová mediální skupina přijala tři nové posily, včetně PR manažerky.

Zuzana Nevoralová

Zuzana Nevoralová

Novou PR manažerkou a tiskovou mluvčí české pobočky francouzské mediální skupiny Lagardere se 1. února stala Zuzana Nevoralová. Bude zodpovídat za korporátní a krizovou komunikaci a produktové PR všech značek společnosti a marketingových aktivit divize No Limits. Ve struktuře skupiny bude podřízena generálnímu řediteli.

Nevoralová přichází z Českého rozhlasu, kde působila na různých obchodních a marketingových manažerských a ředitelských pozicích. Začínala na redaktorských pozicích v regionálních médiích nebo jako produkční a PR manažerka různých projektů a festivalů. Externě spolupracovala s PR agenturou Ogilvy PR Worldwide nebo jako marketingová a PR specialistka v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners.

Mediální skupina také posiluje v oblasti digitálních aktivit. Redakční tým webu rádia Evropa 2 se rozšíří o redaktorku Renatu Kučerovou. Ta prošla redaktorskými i šéfredaktorskými pozicemi ve vydavatelství Stratosféra, kde tvořila lifestylový obsah pro časopis CosmoGirl! nebo pro webový portál Jen pro holky. Naposledy působila jako hlavní editor měsíčníku 360°. Její novou specializací bude hudební a lifestylový obsah webu Evropa 2.

Renata Kučerová

Renata Kučerová

Videotým doplní Silvie Miklošová. Ta přichází z televize Nova, kde působila jako televizní reportérka pořadů Prásk a Volejte Novu, nebo videoreportérka portálů TN.cz či NovaPlus.cz. Před mediální kariérou prošla také reklamní a produkční agenturou. V Lagardere bude mít na starosti zejména tvorbu lifestylových a bulvárních videoreportáží. 

Silvie Miklošová

Silvie Miklošová