Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Le Premier si na komunikaci vybrala I’m PR

Česká módní značka Jakuba Lohniského chce na podzim otevřít další obchody.

Módní salon Le Premier prodává košile na míru

Módní salon Le Premier prodává košile a obleky na míru

Zakladatel pánské módní značky Le Premier a autor blogu Muži v Česku Jakub Lohniský začal v oblasti PR spolupracovat s agenturou I’m PR Miroslava Čepického. Své komunikační aktivity se rozhodl outsourcovat proto, že na letošní rok plánuje několik novinek. Pro I’m PR je Le Premier první módní značkou.

„Agentura bude pro Le Premier zajišťovat kompletní PR komunikaci se zaměřením na ekonomická i na lifestylová média. Chceme se soustředit na témata spojená s dalším rozvojem firmy, aktuálně například hledáme prodavače, kteří chtějí růst s námi,“ uvedl Lohniský.

Česká značka Le Premier vznikla v roce 2011, zaměřuje se na pánskou módu a prodej košil a obleků na míru. V současnosti má obchody v Praze a v Brně a na podzim plánuje v Česku otevřít několik dalších. Přes čtyři roky drží licenci anglické značky ručně šitých bot Loake pro Česko, Slovensko a Polsko. V roce 2015 otevřela první obchod s botami Loake ve Varšavě.

Kromě bot je většina produkce Le Premier vyráběná v Česku. Pro výrobu obleků používá látky belgické značky Scabal.