Součástí webu TN.cz televize Nova je nově magazín věnovaný automobilům, rozdělený do sekcí Za volantem, Kupte si, Na okruhu a Zábava. Web nabídne reportáže, recenze, rady či žebříčky, a to ve formě textu, fota i videa. Vedoucím redaktorem je Jan Červenka, který dvacet let dělal v tištěných médiích, stál u zrodu časopisů Speed, Top Gear a Autocar. Inzertně web cílí na muže, vytěžit chce hlavně videoreklamu.

Lenovo povýšilo Fialovou a přijalo Týfovou

Aneta Fialová je marketingovou manažerkou, Alena Týfová marketingovou specialistkou.

Novou marketingovou manažerkou výrobce počítačů Lenovo pro Česko se stala Aneta Fialová, dosavadní marketingová specialistka. V této funkci ji vystřídala Alena Týfová.

Aneta Fialová

Aneta Fialová

Fialová zajišťovala marketingové aktivity firmy Lenovo na našem trhu necelé dva roky. V nové funkci marketingové manažerky bude zodpovídat za plánování a realizaci veškerých marketingových kampaní v Česku. Před nástupem do Lenova působila ve vzdělávací firmě Tutor, kde se věnovala přípravě sezónních i dlouhodobých marketingových kampaní, tvorbě propagačních materiálů a správě webových stránek a sociálních sítí.

Alena Týfová

Alena Týfová

Týfová bude mít na starost především přípravu a realizaci promoakcí a zajištění marketingových aktivit ve spolupráci s obchodními partnery a dodavateli. Zároveň se bude věnovat propagaci produktů a značky Lenovo. Dřív působila jako marketingová specialistka v projektové kanceláři Obermeyer Helika, kde zodpovídala za přípravu a realizaci marketingové strategie.