Na českém trhu je od prosince česká videobanka Recvideo.cz, provozuje ji pražské studio Leontynka Davida Vozdeckého. Aktuálně nabízí tisícovku klipů, které prodává za 499 Kč (19 eur) za kus. Průměrně mají stopáž 2 až 4 minuty. „Denně videobanku aktualizujeme o nové záběry politiků, umělců, budov, měst, ale třeba i o stroje určené na těžbu uhlí,“ láká Vozdecký.

Lenovo povýšilo Fialovou a přijalo Týfovou

Aneta Fialová je marketingovou manažerkou, Alena Týfová marketingovou specialistkou.

Novou marketingovou manažerkou výrobce počítačů Lenovo pro Česko se stala Aneta Fialová, dosavadní marketingová specialistka. V této funkci ji vystřídala Alena Týfová.

Aneta Fialová

Aneta Fialová

Fialová zajišťovala marketingové aktivity firmy Lenovo na našem trhu necelé dva roky. V nové funkci marketingové manažerky bude zodpovídat za plánování a realizaci veškerých marketingových kampaní v Česku. Před nástupem do Lenova působila ve vzdělávací firmě Tutor, kde se věnovala přípravě sezónních i dlouhodobých marketingových kampaní, tvorbě propagačních materiálů a správě webových stránek a sociálních sítí.

Alena Týfová

Alena Týfová

Týfová bude mít na starost především přípravu a realizaci promoakcí a zajištění marketingových aktivit ve spolupráci s obchodními partnery a dodavateli. Zároveň se bude věnovat propagaci produktů a značky Lenovo. Dřív působila jako marketingová specialistka v projektové kanceláři Obermeyer Helika, kde zodpovídala za přípravu a realizaci marketingové strategie.