Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Lesensky.cz představí Šikland jako zábavní park

Brněnská agentura vyhrála tendr na rebranding a PR někdejšího westernového městečka.

Nejznámější součástí Šiklandu je westernové městečko

Nejznámější součástí Šiklandu je westernové městečko

Brněnská PR agentura Lesensky.cz zvítězila ve výběrovém řízení na dodavatele PR aktivit zábavního parku Šikland, který sloužil původně jako westernové městečko. V rámci spolupráce se proto kromě nastavení nové komunikační strategie počítá i s rebrandingem. Výběrového řízení se zúčastnilo sedm agentur.

„Naším cílem bude představit Šikland jako komplexní zábavní park,“ uvedla PR manažerka agentury Karolína Křenková, která bude aktivity pro nového klienta zajišťovat.

Šikland se skládá ze čtyř zábavních areálů. Ve Zvoli nad Pernštejnem se nachází největší areál Šiklův mlýn, známý jako westernové městečko a Motosport military offroad areál. V Dolní Rožínce se pak nachází Strašidelný zámek Draxmoor, Fotopark Krokodýl a Zámecký statek.