Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Lidl spustil vánoční kampaň se „Santa Clarou“

Obchodní řetězec děkuje ženám. Jeho předvánoční kampaň běží ve 26 zemích včetně Česka.

Obchodní řetězec Lidl spustil o první adventní neděli i v Česku svou mezinárodní vánoční kampaň, jejíž tváří je namísto Santa Clause takzvaná Santa Clara. Má jít o dárek a poděkování všem ženám, které vánoční svátky připravují. Ústřední píseň kampaně nazpívala exkluzivně pro Lidl mladá zpěvačka z Hamburku Emily Roberts. Kampaň odstartovala současně ve 26 zemích Evropy.

Základ kampaně tvoří online video na YouTube a na webových a facebookových stránkách Lidlu, a dále televizní spoty se Santa Clarou. Slogan kampaně zní Vánoce jsou pro všechny. Stejně jako Lidl. Marketingová komunikace dále zahrnuje i tištěná média, POS, letáky a sociální sítě, kdy Lidl požádal o spolupráci několik bloggerů. Ti v duchu Santa Clary dávají svým fanouškům tipy a rady na „pohodové Vánoce“.