Seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou se vysílal do minulé neděle, dnes televize Prima nasadí po 20. hodině na svém hlavním kanálu „českého Schimanskiho“, další vlastní kriminální seriál Polda. Policistu, který se po dvaceti letech probudil z kómatu, představuje David Matásek, sekunduje mu Igor Orozovič. Polda se střetne s druhými řadami úspěšných děl konkurence – Doktorem Martinem na ČT1 a s show Tvoje tvář má známý hlas na Nově. Po 21.30 na ČT1 začíná satirické Kosmo.

Lídrárna — Petr Sýkora

Jak se prodával Papirius Američanům? Jak se zakládal Dobrý anděl? I to Petr Sýkora poví na prvním setkání, které pořádáme se sdružením pro neformální vzdělávání Lídrárna.

Petr Sýkora

Petr Sýkora

Sdružení pro neformální vzdělávání Lídrárna a společnost Global Marketing vás zvou na své první inspirativní setkání s podnikatelem, filantropem a spoluzakladatelem nadace Dobrý anděl a prodejce kancelářských potřeb Papirius Petrem Sýkorou.

Petr Sýkora se podělí o své zkušenosti z podnikání včetně prodeje firmy Papirius americké Office Depot i o to, jaký byl jeho „zaměstnanecký poměr“ v této společnosti. Promluví také o tom, co ho vedlo k založení nadace Dobrý anděl a jak se v ní dnes angažuje. Prozradí, jaké vyznává hodnoty, proč je vegetariánem, a co dělá ve svém volném čase.

Kdy a kde

Akce proběhne 1. října 2015 od 18.00, v Global Centru. Prostor bude k dispozici od 17.30, vstupné je dobrovolné. Počet je omezen na 80 účastníků.

Kdo za akcí stojí

Organizátorem projektu je sdružení, které podporuje vzdělávání a osobní růst mladých lidí a vůdčích osobností Lídrárna. Tu založili Martin Lupa, Adam Svejkovský, Zdeněk Flídr, Nataly Žáčková, Daniel Kostan, Martina Brixí a Hana Palejová. Cílem sdružení je nacházet největší české lídry současnosti a společně s nimi inspirovat a rozvíjet nejen mladou generaci. Kromě setkávání se zajímavými osobnostmi Lídrárna organizuje další rozvojové aktivity jako workshopy, mentoring nebo exkurze do inspirativních firem.