Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Brandejsová a Dérer copywritery v Loosers

Martina Brandejsová a Jakub Dérer nastoupili do kreativní agentury koncem července.

Martina Brandejsová a Jakub Dérer

Martina Brandejsová a Jakub Dérer

Tým copywriterů a idea makerů reklamní agentury Loosers rozšířili koncem července Martina Brandejsová a Jakub Dérer.

Brandejsová přichází z retailové firmy Retail Marketing Practice, kde se podílela na kampaních značek obchodních řetězců Tesco a Penny Market nebo mobilního operátora T-Mobile. V Loosers bude pečovat o virtuálního mobilního operátora Tesco Mobile, pražské nákupní centrum Palladium, projekt Národní potravinová sbírka neziskové organizace Byznys pro společnost, výživový dietní program Cambridge Weight Plan a další.

Dérer dřív působil jako copywriter reklamních agentur Leo Burnett, Young & Rubicam, Made by Vaculik a Wunderman. V roce 2014 byl součástí týmu, který natočil videospot do soutěže Young Creatives, jenž byl nominovaný do pětice nejúspěšnějších přihlášených prací. V Loosers se od nynějška podílí na komunikaci jesenického Pivovaru Holba, české centrály cestovního ruchu CzechTourism nebo společnosti Kooperativa pojišťovna.