Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Lundegaard přijal specialistu na Javu Kadlece

Do webového integrátoru zamířil Jiří Kadlec, bývalý vývojářský manažer IBA CZ.

Jiří Kadlec

Jiří Kadlec

Webový integrátor Lundegaard Petra Bartoně a Ondřeje Fatky přijal do vývojového týmu dalšího specialistu Jiřího Kadlece. Ten nastupuje krátce po příchodu tří seniorních konzultantů na projektový management a UX, konkrétně Radka Víta, Emila Hampejse a Michala Krčmáře. Bude zastávat pozici šéfa Java portálového a integračního rozvoje a zodpovídat za řízení nového kompetenčního centra, zaměřeného na vývoj a provoz portálových řešení na platformě Liferay.

Dřív působil několik let na manažerských pozicích ve vývojovém oddělení technologické firmy IBA CZ, kde se podílel převážně na projektech pro české i slovenské operátory a bankovní instituce. Specializuje se na Java EE a Liferay Portal platformu.