Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Lundegaard přijal specialistu na Javu Kadlece

Do webového integrátoru zamířil Jiří Kadlec, bývalý vývojářský manažer IBA CZ.

Jiří Kadlec

Jiří Kadlec

Webový integrátor Lundegaard Petra Bartoně a Ondřeje Fatky přijal do vývojového týmu dalšího specialistu Jiřího Kadlece. Ten nastupuje krátce po příchodu tří seniorních konzultantů na projektový management a UX, konkrétně Radka Víta, Emila Hampejse a Michala Krčmáře. Bude zastávat pozici šéfa Java portálového a integračního rozvoje a zodpovídat za řízení nového kompetenčního centra, zaměřeného na vývoj a provoz portálových řešení na platformě Liferay.

Dřív působil několik let na manažerských pozicích ve vývojovém oddělení technologické firmy IBA CZ, kde se podílel převážně na projektech pro české i slovenské operátory a bankovní instituce. Specializuje se na Java EE a Liferay Portal platformu.