Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Made by Vaculik pro T-Mobile a Slovak Telecom

Telekomunikační operátor T-Mobile a jeho slovenská sestra Slovak Telekom se v tendru na marketingovou agenturu vybral Made by Vaculik. Ve finále tak neuspěly agentury Havas, MUW Saatchi & Saatchi a VCCP. Celkově bylo v tendru 20 zájemců o kontrakt.

Vítězná agentura bude od 1. července zajišťovat pro obě společnosti kompletní marketingové služby v oblasti B2B. Má jít o nadlinkové kampaně, přímou komunikaci tištěnou i elektronickou, design a interní komunikaci, a to včetně souvisejícího strategického plánování a kreativy. Klient hledal v agentuře dlouhodobého strategického partnera, který doplní česko-slovenský interní tým.

Agentura Made by Vaculik kvůli práci pro T-Mobile a Slovak Telecom sestavila československý tým své pražské a bratislavské pobočky a představila návrh jednotného komunikačního konceptu, který bude dál pro obě země rozvíjet. T-Mobile a Slovak Telecom jsou česká a slovenská pobočka telekomunikačního operátora Deutsche Telekom, zmíněný společný tendr vyhlásily obě pobočky v únoru.