Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Majitel Ticketonu ovládl Ticketstream

Viktor Mastník rozšiřuje svůj ticketingový byznys o třetí firmu.

Viktor Mastník

Viktor Mastník

Prodejce vstupenek Six Dots, provozující služby Ticketon a Bohemia Ticket, získal na sklonku roku 2015 většinový 60% podíl ve firmě Ticketstream. Podíl odprodal americký fond European Renaissance Capital II, zbylým podílníkem zůstává Andrej Konstantinov – 35 % vlastní přímo, 5 % přes firmu Anver, v níž má většinu. Majoritu v Six Dots drží Viktor Mastník, patří mu 63 %. Ten také skupinu vede.

Ticketon vznikl před čtyřmi lety, umožňuje partnerům zařídit jednoduchý prodej lístků online, zajišťuje přitom celý proces fakturace i následně odbavení na akcích, i prostřednictvím mobilů. Bohemia Ticket přibyla do skupiny v roce 2014.

Ticketstream na trhu působí od roku 2001, zajišťuje předprodej vstupenek na 150 festivalů ročně, v minulosti také exkluzivně na letní olympiády v Londýně a Aténách.