Televize Prima se nedohodla s firmou M Marketing Marcely Krplové, pořadatelem České Miss, na další spolupráci. Další ročník soutěže krásy nepodpoří ani neodvysílá. Prima byla šest let generální mediální partner. „Soutěž to nijak neohrozí,“ prohlásila Lucie Volná, výkonná ředitelka akce. 

Majitel Ticketonu ovládl Ticketstream

Viktor Mastník rozšiřuje svůj ticketingový byznys o třetí firmu.

Viktor Mastník

Viktor Mastník

Prodejce vstupenek Six Dots, provozující služby Ticketon a Bohemia Ticket, získal na sklonku roku 2015 většinový 60% podíl ve firmě Ticketstream. Podíl odprodal americký fond European Renaissance Capital II, zbylým podílníkem zůstává Andrej Konstantinov – 35 % vlastní přímo, 5 % přes firmu Anver, v níž má většinu. Majoritu v Six Dots drží Viktor Mastník, patří mu 63 %. Ten také skupinu vede.

Ticketon vznikl před čtyřmi lety, umožňuje partnerům zařídit jednoduchý prodej lístků online, zajišťuje přitom celý proces fakturace i následně odbavení na akcích, i prostřednictvím mobilů. Bohemia Ticket přibyla do skupiny v roce 2014.

Ticketstream na trhu působí od roku 2001, zajišťuje předprodej vstupenek na 150 festivalů ročně, v minulosti také exkluzivně na letní olympiády v Londýně a Aténách.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr