Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění Simar a Syndikát novinářů ČR dnes v presscentru na Senovážném náměstí 23 pořádá od 10 do 13 hodin odborný seminář, jak číst a správně interpretovat předvolební výzkumy. Vystupují Daniel Prokop (Median), Václav Hřích (AKO), Jan Tuček (STEM/Mark), Bronislav Kvasnička (TNS Aisa), moderuje a glosuje Jindřich Šídlo.

Majitel Ticketonu ovládl Ticketstream

Viktor Mastník rozšiřuje svůj ticketingový byznys o třetí firmu.

Viktor Mastník

Viktor Mastník

Prodejce vstupenek Six Dots, provozující služby Ticketon a Bohemia Ticket, získal na sklonku roku 2015 většinový 60% podíl ve firmě Ticketstream. Podíl odprodal americký fond European Renaissance Capital II, zbylým podílníkem zůstává Andrej Konstantinov – 35 % vlastní přímo, 5 % přes firmu Anver, v níž má většinu. Majoritu v Six Dots drží Viktor Mastník, patří mu 63 %. Ten také skupinu vede.

Ticketon vznikl před čtyřmi lety, umožňuje partnerům zařídit jednoduchý prodej lístků online, zajišťuje přitom celý proces fakturace i následně odbavení na akcích, i prostřednictvím mobilů. Bohemia Ticket přibyla do skupiny v roce 2014.

Ticketstream na trhu působí od roku 2001, zajišťuje předprodej vstupenek na 150 festivalů ročně, v minulosti také exkluzivně na letní olympiády v Londýně a Aténách.