V obnovené televizní premiéře dnes od 22 hodin uvede stanice CS Film snímek Víta Olmera podle scénáře Josefa Klímy Nahota na prodej. Hrají Lukáš Vaculík, Karla Tříska, Jiří Krampol. Film, který měl premiéru roku 1993, tuzemské televize dosud nevysílaly hlavně vinou autorskoprávních sporů.

Mandelbaum je kreativním šéfem pro Evropu

Ředitel kreativy Young & Rubicam pro střední Evropu Jaime Mandelbaum povede z Prahy tvorbu pro celý kontinent. Nepodléhá mu pouze Británie.

Jaime Mandelbaum

Jaime Mandelbaum

Kreativní ředitel Young & Rubicam pro střední a východní Evropu Jaime Mandelbaum se stal novým evropským chief creative officerem komunikační sítě Young & Rubicam. Zveřejnil to časopis Campaign. Jeho úkolem bude dohlížet na kreativní tvorbu napříč kontinentální Evropou, tedy mimo Británii. Sídlit bude nadále v Praze. Jeho jmenování přichází po nástupu nového prezidenta Young & Rubicam Europe, jímž se stal loni v červenci Andrew Dimitriou.

Podle informací Médiáře Mandelbaumovým povýšením změny v Young & Rubicam na evropské úrovni ještě nekončí. Začátkem února proběhne v Lisabonu velký evropský mítink celé sítě, kde se bude jednat o sestavení nového řídícího evropského týmu. Jednání se bude účastnit i Petr Havlíček, další zástupce původně českého a později středoevropského zastoupení Young & Rubicam. Jeho průběh zatím nechtěl v krátkém rozhovoru s Médiářem předjímat. Young & Rubicam je součástí komunikační skupiny WPP.

Mandelbaum se stal v roce 2014 prvním kreativním ředitelem české reklamní agentury, který na mezinárodním reklamním festivalu Cannes Lions získal zlato, a to za sérii reklam pro Harley-Davidson. Pražská Y&R se pod jeho kreativním vedením také několikrát stala Agenturou roku v hodnocení Asociace komunikačních agentur. Od roku 2014 se věnoval práci pro celý region střední a východní Evropy. Loni byl coby historicky druhý zástupce české reklamy (po režisérovi Ivanu Zachariášovi) jmenován na canneském festivalu členem poroty.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr