Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Mareše u Blažka nahradí francouzský model

Místo Leoše Mareše bude tváří oděvní firmy Ryad Slimani. Točilo se u Socialbakers.

Ryad Slimani v kampani značky Blažek. Foto: Ilja Hubálek

Ryad Slimani v kampani značky Blažek. Foto: Ilja Hubálek

Po čtyřech sezónách se pánská módní značka Blažek rozhodla pro změnu. Místo moderátora Leoše Mareše bude v kampaních ukazovat francouzského modela Ryada Slimaniho, a to počínaje kolekcí pro sezónu podzim/zima 2016. Tu chystaly designérky Jana Kuťková a Věra Jakubíčková. „Tváří kolekce nebude populární a všeobecně známá tvář, ale profesionální model,“ potvrzuje majitel značky Ladislav Blažek.

Ryad Slimani v kampani značky Blažek. Foto: Ilja Hubálek

Ryad Slimani v kampani značky Blažek. Foto: Ilja Hubálek

Novou kampaň fotografoval Ilja Hubálek, video opět dělal režisér Jakub Jahn, natáčelo se v prostorách internetové firmy Socialbakers v pražském Karlíně. Kampaň se objeví v rámci instore komunikace v Česku i na Slovensku. Vizuály budou využívány v newsletterech, tištěné inzerci, na webu, na oficiálních facebookových stránkách Blažka a jako bannery. Desetisekundový spot k nové kampani bude k vidění v září na kanálech Nova, Nova Cinema a Fanda.

Blažek mimo jiné dál obléká úřadující mistry Synot ligy, fotbalový klub FC Viktoria Plzeň. Nově spolupracuje s Porsche Inter Auto CZ, výhradním dovozcem vozů Porsche. Pro jeho klienty značka vytvořila dva exkluzivní designy košil na míru.