Televize Prima v pondělí 23. ledna ve 13.10 spustila svůj placený kanál Prima Plus, určený pro území Slovenska. Vysílá u deseti operátorů, včetně terestrických sítí, celkem až pro 1,5 milionu domácností. První rok chce dávat jen produkci Primy (od 29. ledna novinku Temný kraj), uspěje-li, pak i akvizici.

Marešova show se přesune z Primy na Barrandov

Premiéry pozdně večerní Show Leoše Mareše vydržely na televizi Prima dvě měsíce.

Show Leoše Mareše. Foto: TV Prima

Show Leoše Mareše. Foto: TV Prima

Pozdně večerní Show Leoše Mareše už nebude vysílat televize Prima. Pořad se přesune na konkurenční stanici Barrandov, a to od pondělí 16. listopadu. Tam půjde od pondělí do čtvrtka jako na Primě – ta ho vysílala kolem půlnoci, na Barrandově dostane lepší čas kolem 22.30. Mareš to oznámil na sociálních sítích – na svém Twitteru a na Instagramu svém i pořadu.

Konkrétně v pondělí to znamená, že Marešova show půjde po skečové show La Parta, jejíž protagonisté taktéž nedávno přešli na Barrandov z Primy. Tam Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela vystupovali jako Partička.

Show Leoše Mareše běžela na Primě od poloviny září, vždy nazítří v repríze pak na Mňam TV, kde měl pořad původně startovat. Prima tento týden premiéry show stáhla ze svého programu, bez oficiálního vysvětlení.