Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Mark BBDO nabrala čtyři lidi, i šéfa digitálu

Jan Pokorný, Martin Šmíd, Štěpánka Vomočilová a Nicola Tošnarová jdou do Mark BBDO.

Jan Pokorný

Jan Pokorný

Do agentury Mark BBDO nastoupili v poslední době čtyři noví zaměstnanci. Coby nový šéf digitálu přišel Jan Pokorný, jako senior copywriter Martin Šmíd a konečně dvě account executive Štěpánka Vomočilová a Nicola Tošnarová. Několik dalších nových tváří by agentura měla přivítat v následujících týdnech. Médiář o tom informoval Pavel Matějíček z Mark BBDO.

Pokorný dřív pracoval například v Ogilvy Interactive a v Leagas Delaney, od podzimu 2011 působí na volné noze. Šmíd přišel do Mark BBDO z Young & Rubicam, kde pracoval pro různé finanční instituce či mobilní operátory.

Štěpánka Vomočilová

Štěpánka Vomočilová

Vomočilová působila deset měsíců v kreativní agentuře Fallon jako account executive v týmu pro globální projekty automobilky Škoda. Tři roky strávila v České televize na ČT24 v ranním pořadu Studio 6, a to jako rešeršistka, editorka relace dopravního zpravodajství a editorka vysílání. Půl roku také spolupracovala s časopisem Strategie vydavatelství Mladá fronta.

Tošnarová přichází ze studií Vysoké školy ekonomické ve Varšavě.

Agentura v současnosti na internetu realizuje náborovou kampaň, aby obsadila hlavně místa art directora a designéra, pak také několik dalších pozic jak v kreativním oddělení, tak v oblasti klientského servisu. Kampaň poběží v různých obměnách ještě několik týdnů, objevuje se především na Facebooku.