Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Marketing a komunikaci Expobank řídí Nováková

Nová šéfka marketingu Alena Nováková působí v bance od roku 2012.

Alena Nováková

Alena Nováková

Novou ředitelkou oddělení marketingu a komunikace Expobank CZ – dříve LBBW Bank – se stala Alena Nováková. Na starosti má celkovou strategii veškeré marketingové komunikace banky a řízení marketingového a komunikačního týmu.

Alena Nováková řídila před příchodem do bankovnictví čtyři roky jazykovou školu. Do Expobank nastoupila v roce 2012. Začínala v oddělení marketingu a komunikace, zejména na poli interní a mezibankovní cizojazyčné komunikace. Od roku 2014 se plně věnovala marketingu, organizaci klientských akcí a vypracovávání dlouhodobých plánů společenské odpovědnosti banky. Jako marketingová specialistka se aktivně podílela na přípravě komunikační strategie a správě dokumentů při převzetí banky LBBW Bank CZ bankou Expobank CZ.