Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

Marketing CZC.cz řídí Gabriel z H1.cz

Michal Gabriel z digitální agentury H1.cz se stal marketingovým ředitelem CZC.cz.

Michal Gabriel

Michal Gabriel

Novým marketingovým ředitelem internetového prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz se stal v srpnu Michal Gabriel. Do CZC.cz nastoupil z pozice account manažera digitální agentury H1.cz, spadající do komunikačního uskupení GroupM. 

Gabriel působil od roku 2007 do roku 2009 jako manažer projektů tanečního studia Dancers 4 you, v roce 2010 si krátce vyzkoušel funkci architekta hardware technologické společnosti OldanyGroup a současně pracoval jako administrátor operačních systémů a sítě grafického studia 3P. V H1.cz pracoval od roku 2011.

Jednou z jeho současných aktivit v CZC.cz je participace na nové podzimní kampani této firmy, v níž prodejce vybízí spotřebitele k výměně staré elektroniky za novou.

Marketingovým ředitelem CZC.cz byl od roku 2010 do konce roku 2013 Marek Šalanda, který nastoupil s úkolem připravit firmu pro plánovaný prodej. Po něm vedl marketing Kamil Demuth, tehdejší provozní ředitel Heureka.cz.

Podíl v CZC.cz loni koupila finanční skupina Rockaway prostřednictvím svého E-commerce Holdingu.