Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Marketing CZC.cz řídí Gabriel z H1.cz

Michal Gabriel z digitální agentury H1.cz se stal marketingovým ředitelem CZC.cz.

Michal Gabriel

Michal Gabriel

Novým marketingovým ředitelem internetového prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz se stal v srpnu Michal Gabriel. Do CZC.cz nastoupil z pozice account manažera digitální agentury H1.cz, spadající do komunikačního uskupení GroupM. 

Gabriel působil od roku 2007 do roku 2009 jako manažer projektů tanečního studia Dancers 4 you, v roce 2010 si krátce vyzkoušel funkci architekta hardware technologické společnosti OldanyGroup a současně pracoval jako administrátor operačních systémů a sítě grafického studia 3P. V H1.cz pracoval od roku 2011.

Jednou z jeho současných aktivit v CZC.cz je participace na nové podzimní kampani této firmy, v níž prodejce vybízí spotřebitele k výměně staré elektroniky za novou.

Marketingovým ředitelem CZC.cz byl od roku 2010 do konce roku 2013 Marek Šalanda, který nastoupil s úkolem připravit firmu pro plánovaný prodej. Po něm vedl marketing Kamil Demuth, tehdejší provozní ředitel Heureka.cz.

Podíl v CZC.cz loni koupila finanční skupina Rockaway prostřednictvím svého E-commerce Holdingu.