Jan Dražan, zástupce šéfredaktora Echa, a Jan Pergler, někdejší novinář, teď manažer v ČSOB, vydávají ve vlastním Nakladatelství Zeď druhou knihu. První byla série rozhovorů Náš Václav Havel, druhou je román Ferdinanda Peroutky Oblak a valčík. První pokřtili 17. listopadu, druhou pak 7. prosince a úspěšně na ni vybírali na Hithitu. Obě je možné běžně koupit, i přes internet.

Marketing Renomie řídí Kovács, Osúch povýšil

Radim Kovács se stal novým šéfem marketingu Renomia Group, Jan Osúch ředitelem PR.

Oddělení komunikace a marketingu tuzemské pojišťovací makléřské společnosti Renomia Group nově vede Radim Kovács (40). Současně došlo i ke změně pozice PR manažera společnosti Jana Osúcha, který nastoupil do Renomia Group letos v dubnu a nově se stal ředitelem jejího PR.

Radim Kovács

Radim Kovács

Kovács dosud působil jako ředitel komunikace a B2B marketingu ve Sberbank CZ. V oblasti komunikace a marketingu pracuje přes 17 let, kariéru začal v AMI Communications, kde působil jako senior director v oblasti korporátní a krizové komunikace klientů. Jako člen nejvyššího vedení Renomia Group bude zodpovídat především za realizaci dlouhodobé marketingové a komunikační strategie a zajištění synergií a projektů v rámci mezinárodního působení skupiny, která působí v šesti evropských zemích.

Jan Osúch

Jan Osúch

Osúch se stal 1. července ředitelem Public Relations celé skupiny. Bude mít na starost naplňování PR strategie Renomia Group ve všech zemích jejího působení a zastřešování interní a externí komunikace.