Jan Řežáb, zakladatel analytické agentury Socialbakers, nastupuje jako šéf digitálu do čínské skupiny Goodbaby International, zaměřené na výrobky pro děti. Exekutivní roli v Socialbakers loni opustil. Goodbaby šéfuje Martin Poš, jinak též zakladatel výrobce sedaček Cybex. A do Cybexu teď nastupuje Eva Liba, dosavadní digitální marketérka české pobočky Coca-Coly. 

Marketing Spokojeného psa řídí Haškovec

Bývalý konzultant Tomáš Haškovec má dodat „větší drajv“ českému e-shopu s krmivy.

Tomáš Haškovec

Tomáš Haškovec

Novým marketingovým manažerem českého e-shopu s krmivy a chovatelskými potřebami Spokojený pes se stal Tomáš Haškovec. O marketing se doposud starala spolumajitelka a zakladatelka e-shopu Soňa Fialková. „Po deseti letech vedení firmy jsem dospěla k tomu, že se chci věnovat více strategii a obchodu a marketing předám někomu, kdo dodá této oblasti větší drajv,“ uvedla. Změna na postu marketingového manažera přichází nedlouho poté, co si Spokojený pes najal novou PR agenturu.

Haškovec dřív působil především na pozici konzultanta, například pro firmy Vairon Consulting, Stensland, Forcelist.com či Istrochem Reality. 

Internetový obchod Spokojený pes je původně rodinný obchod založený v roce 2005, jeho spoluvlastníky jsou podle obchodního rejstříku Soňa Fialková (34 %), Tomáš Fialka (33 %) a Jan Svoboda (33 %). E-shop se zaměřuje na chovatelské potřeby, krmiva a chovatelskou literaturou pro všechna domácí zvířata v Česku. Kromě internetového obchodu disponuje také kamennou provozovnou.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr