Druhou řadu komediálního seriálu Autobazar Monte Karlo s Petrem Čtvrtníčkem, Jaroslavem Pleslem a Lucií Polišenskou nasadí letos v říjnu internetová televize Stream.cz. Druhá řada bude mít 11 dílů. Vznikla opět v produkci Negativ kolem Milana Kuchynky. Nově režíruje Andy Fehu. Scenář zase napsali Robert Geisler a Tomáš Hodan. Hrají též Eva Nosálková-Leinweberová, Lubor Šplíchal, Leoš Noha, Martin Myšička, Pavel Šimčík nebo Ondřej Bauer.

Marketing Spokojeného psa řídí Haškovec

Bývalý konzultant Tomáš Haškovec má dodat „větší drajv“ českému e-shopu s krmivy.

Tomáš Haškovec

Tomáš Haškovec

Novým marketingovým manažerem českého e-shopu s krmivy a chovatelskými potřebami Spokojený pes se stal Tomáš Haškovec. O marketing se doposud starala spolumajitelka a zakladatelka e-shopu Soňa Fialková. „Po deseti letech vedení firmy jsem dospěla k tomu, že se chci věnovat více strategii a obchodu a marketing předám někomu, kdo dodá této oblasti větší drajv,“ uvedla. Změna na postu marketingového manažera přichází nedlouho poté, co si Spokojený pes najal novou PR agenturu.

Haškovec dřív působil především na pozici konzultanta, například pro firmy Vairon Consulting, Stensland, Forcelist.com či Istrochem Reality. 

Internetový obchod Spokojený pes je původně rodinný obchod založený v roce 2005, jeho spoluvlastníky jsou podle obchodního rejstříku Soňa Fialková (34 %), Tomáš Fialka (33 %) a Jan Svoboda (33 %). E-shop se zaměřuje na chovatelské potřeby, krmiva a chovatelskou literaturou pro všechna domácí zvířata v Česku. Kromě internetového obchodu disponuje také kamennou provozovnou.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr