Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Marketing u Havla a Holáska řídí Ryšávková

Veronika Ryšávková, někdejší reportérka České televize a pak mluvčí ministerstva spravedlnosti, v advokátní kanceláři po roce a půl povýšila.

Veronika Ryšávková

Veronika Ryšávková

Novou marketingovou ředitelkou advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners je Veronika Ryšávková. Ta dosud ve firmě zastávala pozici PR manažerky a ředitelky její vzdělávací Akademie Havel, Holásek & Partners. Do kanceláře nastoupila v dubnu 2014. Předtím dělala na ministerstvu spravedlnosti, mimo jiné jako šéfka tiskového odboru a mluvčí. Přivedla si odtamtud jako kolegu také Jiřího Hovorku, ten ve zmíněné advokátní kanceláři pracuje od prosince.

V letech 2002 až 2009 pracovala Ryšávková jako novinářka, nejdéle v Týdnu a pak v České televizi, jako reportérka se specializovala na legislativu a justici. Ryšávková vystudovala Právnickou fakultu UK v Praze, žurnalistiku a bohemistiku na Filozofické fakultě UP v Olomouci a marketing na Vysoké škole finanční a správní v Praze. Právo i masmédia též studovala ve Velké Británii, a to na Perth College a London City University v Londýně.