Televize Prima v pondělí 23. ledna ve 13.10 spustila svůj placený kanál Prima Plus, určený pro území Slovenska. Vysílá u deseti operátorů, včetně terestrických sítí, celkem až pro 1,5 milionu domácností. První rok chce dávat jen produkci Primy (od 29. ledna novinku Temný kraj), uspěje-li, pak i akvizici.

Marketing ždárského zámku řídí Herberová

Bývalá mluvčí pražské Botanické zahrady Lucie Herberová zamířila do Ždáru nad Sázavou.

Lucie Herberová

Lucie Herberová

Novou marketingovou a obchodní ředitelkou zámku Žďár nad Sázavou se stala Lucie Herberová. Jejím úkolem je další rozvoj marketingové strategie a propagace zámku, včetně nové zážitkové expozice Muzeum nové generace, otevřené pro veřejnost v září 2015.

Před nástupem do nové funkce působila Herberová jako PR manažerka a tisková mluvčí Botanické zahrady hlavního města Prahy, předtím pracovala jako PR specialista u prodejce zahradní techniky Mountfield. Obchodu a marketingu se věnovala také u specialisty na pokladní systémy Novum, kde se zabývala B2B prodejem obchodních a průmyslových vah a pokladních systémů. Při vysoké škole pracovala jako redaktorka Olomouckého deníku.

Součástí marketingové komunikace zámku Žďár nad Sázavou se má stát silná prezentace na sociálních sítích, organizace akcí v areálu zámku, reklama a mediální komunikace v tuzemsku i v zahraničí.