Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Maršík a spol. spustili web o PR Offrecord.cz

FleishmanHillard v čele s Radkem Maršíkem píše o public relations, public affairs a digitálu.

Tak vypadá web Offrecord.cz

Tak vypadá web Offrecord.cz

Komunikační agentura FleishmanHillard spustila obsahový web Offrecord.cz, který se věnuje trendům, analýzám a praktickým radám v oblasti public relations, public affairs a digitální komunikace. Projekt je zároveň první realizací agentury na její vlastní platformě FH Content Hub. Tu nabízí klientům v oblasti obsahového marketingu. Texty píšou lidé z agentury i externí spolupracovníci. Kromě lokálních příspěvků přináší trendy a analýzy z dalších zemí, ve kterých je FleishmanHillard činná.

Radek Maršík. Foto: FleishmanHillard

Radek Maršík. Foto: FleishmanHillard

Projekt inicioval šéf české pobočky FleishmanHillard Radek Maršík. „Už delší dobu přemýšlíme, jak se s klienty a dalšími lidmi z oboru podělit o naše zkušenosti z každodenní praxe, jak sdílet inovace a inspirace z jiných zemí,“ přiblížil. „Nemáme ambici konkurovat zavedeným webům v oblasti marketingu a mediální komunikace. Spíše než zpravodajství se budeme věnovat hlubším analýzám a praktickým radám, které vyvolají diskuzi a pomohou rozšířit povědomí o tom, čemu se aktivně věnujeme, co nás baví a naplňuje.“