Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Massolini a Drozdová v Best Communications

Agentura Best Communications zaměřená na PR a vedená Euanem Edworthym přijala do svého týmu dvě nové členky. Jitka Massolini je senior advisor pro rozvoj nových obchodních kontaktů, Alexandra Drozdová zastává pozici consultant.

Jitka Massolini

Jitka Massolini

Massolini po studiích PR začala pracovat jako relationship manager pro The Prague Post, dřív jediné anglické noviny v Česku. Pak v Londýně dělala v ITE Group a starala se o mezinárodní klienty pro B2B výstavy v turistickém ruchu.

Alexandra Drozdová

Alexandra Drozdová

Drozdová dělá v PR od roku 2012, přišla z AMI Communications. V agentuře pracovala pro automobilové a maloobchodní značky. Teď se soustředí na portfolio klientů z realitního sektoru, pro společnosti jako Prologis, Avestus Real Estate, Colliers International, Flow East, Arcona Capital nebo Chapman Taylor.