Pondělí 16. ledna přináší další televizní novinky. Na Primě to je premiérová, už 7. série gastroshow Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem (od 21.30), na Nově krimiseriál Specialisté (20.20) a reality show Robinsonův ostrov (21.15). ČT1 pokračuje se Světem pod hlavou (20.00) a Trpaslíkem (21.00).

McShakespeare má videosekci a pět nováčků

Agentura zaměřená na content marketing rozšířila accountský tým a založila videosekci.

Nové síly v McShakespeare. V dolní řadě zleva Dominika Cigánková, Adam Kořínek a Nina Černá, nahoře Ondřej Nečas a Darek Černý

Nové síly v McShakespeare. V dolní řadě zleva Dominika Cigánková, Adam Kořínek a Nina Černá, nahoře Ondřej Nečas a Darek Černý

Agentura McShakespeare Radima Junga a Davida Shorfa, zaměřená na content marketing, otevřela novou sekci pro audio a video včetně vlastní střižny a rozšířila svůj accountský tým. Do čela nově zřízené sekce se postavil kameraman a režisér Adam Kořínek, který přišel ze serveru Kytary.cz. V agentuře bude spolupracovat s kreativní ředitelkou Ivou Macků, která do agentury nastoupila loni v srpnu.

Do týmu accountů přišla na pozici seniorní PR a projektové manažerky Nina Černá, která předtím působila v agenturách Native PR, Aspen PR, Havas PR či naposledy na startupových projektech CreativeDocku. Dalším novým projektovým manažerem se stal Ondřej Nečas, který dřív pracoval v oblasti sociálních médií a digitálu pro klienty agentur PR.Konektor, Havas PR, Pria nebo Mustard. Accountský tým dále doplnil Darek Černý, dřív působil v digitální agentuře Moneyball, u mezinárodního výrobce dentálních potřeb Kerr Corporation a v digitální části pražského zastoupení agentury DDB. Novou account executive a produkční se stala Dominika Cigánková, která dřív pracovala v agentuře Havas PR a poslední rok strávila v Kanadě.