Konečně je to tady. V prvním zářijovém týdnu pořádáme hvězdně obsazenou debatu o studii Marka Cichoně o vztahu agentur s marketéry ve velkých firmách. Zajistěte si lístky včas.

Media Bohemia spouští transakční web DeliDeli.cz

Mediální skupina Media Bohemia prostřednictvím dceřiné společnosti Limemedia spouští svou další internetovou službu: dárkový web DeliDeli.cz přináší doručování květin, delikatesních košů, dortů a vín.

„DeliDeli.cz je novým konceptem transakčního webového portálu. Pokračujeme tím v nasazování nových významných projektů, které jsme zahajili webem Cestuj.cz. Po Cestuj.cz je tak DeliDeli.cz v krátké době naším druhým transakčním webem a hodláme v tomto segmentu dále posilovat naše postavení.“ říká Karel Vágner, partner skupiny Media Bohemia.

Společnost se hodlá zaměřovat především na korporátní klientelu. „Nejde o e-shop, ale dárkový portál, který vám například květiny doručí po Praze a středních Čechách do tří hodin,“ doplnil Karel Vágner.

„Nejsme jen konečný prodejce produktů, ale zboží odebíráme přímo od dodavatelů a sami sestavujeme, čímž máme plnou kontrolu nad kvalitou výsledného produktu,“ dodává Vágner.

Media Bohemia už operuje v segmentu delikates prostřednictvím portálu Dobrykos.cz.