Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Mediaboard.cz zastupuje pět dalších časopisů

V portfoliu mediálního zastupitelství přibyly Xantypa, Biorevue, Spark, Fakker a Fullmoon.

Majitel a šéf Mediaboard.cz Michael Fridrich

Majitel a šéf Mediaboard.cz Michael Fridrich

Prodejce reklamy Mediaboard.cz nově zastupuje pět nových časopisů, jde o měsíčníky Xantypa vydávaný akciovou společností Kovohutě Příbram nástupnická a Biorevue firmy Joalis (od září), dále o Spark, Fakker firmy Smile Music a Fullmoon (od října). Celkově jich tak má v portfoliu 31. Médiáři to sdělil majitel a šéf Mediaboardu Michael Fridrich. Časopisy při prodeji inzerce exkluzivně zastupuje vůči mediálním agenturám, vydavatelé vedle toho mohou prodávat reklamu napřímo.

V portfoliu Mediaboardu jsou už časopisové tituly 53×11, Báječná školka, Buddy potápění, Cykloturistika, Estetika, Fitness, Golf Digest, Hattrick, Jezdectví, Kalorie, Level, Meduňka, Muscle & Fitness, Nordicmag, Ona ví, Předškolák, Snow, Statuss, Svět kulturistiky, Svět potravin, Swissmag, Šperky & móda, Tennis Arena, Turista, Velo a Watch Magazine.