Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Mediální podporu zajistí IT výrobci Nvidia Whispr

Agentura Jiřího Vrzáčka a Ondřeje Kuvika vyhrála v tendru na PR Nvidie ve třech zemích.

Ve výběrovém řízení na novou PR agenturu výrobce grafických procesorů, osobních počítačů a handheldů Nvidia pro Česko, Slovensko a Maďarsko zvítězila agentura Whispr Communications Jiřího Vrzáčka a Ondřeje Kuvika. Ta už pro tohoto klienta projektově pracovala v první polovině tohoto roku na blížícím se komerčním uvedení brýlí a zařízení pro virtuální realitu HTC Vive. Jejím současným úkolem bude posílení mediální podpory značek Nvidia v oblasti hardwaru, gamingu, technologií a životního stylu.

Account manažerem pro klienta Nvidia se stal Jaromír Möwald, který dřív působil devět let ve videoherních médiích a poslední tři roky se věnoval PR komunikaci českého obchodu Xzone.cz. Práce pro zmíněného klienta představuje pro agenturu také možnost rozšířit aktivity její slovenské divize. 

Agentura Whispr Communications vznikla před čtyřmi roky a soustředí se především na technologické klienty. V současnosti má její tým 10 zaměstnanců a 12 externích dodavatelů.