Čtyři roky a čtyři měsíce fungoval přehrávač hudebních klipů Mixér.cz, startoval na přelomu dubna a května 2012, teď k 31. srpnu ho jeho provozovatel Seznam.cz ukončí. „Protože se chceme soustředit zejména na vlastní tvorbu, rozhodli jsme se hudební televizi Mixér.cz k poslednímu srpnu ukončit,“ uvádí se na webu. Hudba se má převést zpátky pod internetovou televizi Stream.cz, kde fungovala v sekci Stream Music před spuštěním Mixéru.

Mediální skupina Mafra koupila od „skromného kluka“ Pavla Matouška web AAAPoptávka.cz

Vydavatel MF Dnes, Lidových novin plánuje nově koupený web propojit se svým firemním katalogem Topkontakt.cz a provázat na weby svých tištěných titulů.

Johannes Werle (vlevo) a Pavel Matoušek. Foto: Dan Materna, MF Dnes

Johannes Werle (vlevo) a Pavel Matoušek. Foto: Dan Materna, MF Dnes

„Skromný kluk“ Pavel Matoušek prodal mediální skupině Mafra web AAAPoptávka.cz, který provozoval od roku 2007 a vybudoval z něj největší poptávkový systém v Česku s 600 tisíc poptávajících. Portál umožňuje uspořit čas při hledání zboží či služeb a zároveň oslovit širokou škálu dodavatelů. Cenu ani jedna ze stran nezveřejnila.

„Strategií mediální skupiny Mafra je vedle posílení printových aktivit využití potenciálu růstu v digitální oblasti. Získání většinového podílu na serveru AAAPoptávka.cz zapadá do této strategie,“ prohlásil Johannes Werle, generální ředitel a předseda představenstva Mafry.

Podpis akvizice. Zleva Dalibor Balšínek, Pavel Matoušek, Johannes Werle. Foto: Dan Materna, MF Dnes

Podpis akvizice. Zleva Dalibor Balšínek, Pavel Matoušek, Johannes Werle. Foto: Dan Materna, MF Dnes

Mafra prováže koupený web se svým firemním katalogem Topkontakt.cz, databází víc než 2 milionů firemních adres, skoro 1,7 milionu firem a 358 tisíc emailů. „Formou praktických návodů a rad“ se má AAAPoptávka.cz propojit s magazíny portálů iDnes.cz, Lidovky.cz či Metro.cz.

Zadejte i poštovní adresu, pošleme vám tištěný Médiář zdarma
Přihlásit odběr