Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Médiář.cz pořádá první českou konferenci speciálně o QR kódech

Přijďte na první českou konferenci o QR kódech

Přijďte na první českou konferenci o QR kódech

Specializovaný zpravodajský web Médiář.cz přináší další ze svých tematických konferencí – po předloňském aktivu o slevových serverech a loňských soustředěných na bankovní mobilní aplikace, respektive cílení reklamy na internetu se letos na jaře zaměřuje na relativně novou marketingovou pomůcku, QR kódy.

Akce proběhne v úterý 14. května od 9.30 nejpozději do 13 hodin, v prostoru Era Svět na pražském Jungmannově náměstí [udržujte se v pozoru přes událost na Facebooku].

PROGRAM KONFERENCE QR KÓDY V ČESKU

 • Zkušenosti s QR kódy v bankovní/platební praxi
  Miloš Minčič, Radovan Lasák, ČSOB/Era
 • Jak QR kódy využít k zefektivnění marketingových tiskovin a jak to opravdu nedělat
  Josef Šachta, portál CityBee
 • QR kód jako dokonalejší čárový kód – jak funguje, k čemu jej využít a k čemu vůbec ne. Jak efektivně využít QR kód v marketingové kampani
  Miloslav Náprstek, Infodomobilu.cz, Nacti.me
 • QR kódy jako efektivnější nástavba dárcovských DMS
  Kristina Jakubcová, Konto Bariéry
 • QR průvodce po památkách Prahy 10
  Ivana Cabrnochová, Úřad městské části Praha 10

Díky našim partnerům, kterými jsou banka Era a CityBee, je vstup zdarma.

Registrace byla uzavřena.