V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Pražská policie si objednala reklamní předměty

Firma Reklama Centrum, český dovozce reklamních předmětů z Asie a Evropy, získala od městské policie v metropoli zakázku za 1,6 milionu Kč.

Veřejnou zakázku na dodávku propagačních, informačních a tiskových materiálů a také pomůcek individuální ochrany pro oddělení prevence pražské městské policie získal dovozce reklamních předmětů Reklama Centrum. Zakázka má hodnotu 1,6 milionu Kč bez DPH. Informaci o tom dnes zveřejnil Věstník veřejných zakázek.

Reklama Centrum byla založena v roce 1991. Jejími spoluvlastníky jsou podle obchodního rejstříku rovným dílem Andrea Jarolímková, Hana Jandová, Blanka Müllerová a Michal Rett. Firma patří k přímým dovozcům reklamních a dárkových předmětů z Asie a Evropy a je členem mezinárodní organizace velkoobchodů a výrobců reklamních a dárkových předmětů PSI – Präsent Service Institut. Každý rok navštěvuje specializované asijské a evropské výstavy.