Televize Prima v pondělí 23. ledna ve 13.10 spustila svůj placený kanál Prima Plus, určený pro území Slovenska. Vysílá u deseti operátorů, včetně terestrických sítí, celkem až pro 1,5 milionu domácností. První rok chce dávat jen produkci Primy (od 29. ledna novinku Temný kraj), uspěje-li, pak i akvizici.

Pražská policie si objednala reklamní předměty

Firma Reklama Centrum, český dovozce reklamních předmětů z Asie a Evropy, získala od městské policie v metropoli zakázku za 1,6 milionu Kč.

Veřejnou zakázku na dodávku propagačních, informačních a tiskových materiálů a také pomůcek individuální ochrany pro oddělení prevence pražské městské policie získal dovozce reklamních předmětů Reklama Centrum. Zakázka má hodnotu 1,6 milionu Kč bez DPH. Informaci o tom dnes zveřejnil Věstník veřejných zakázek.

Reklama Centrum byla založena v roce 1991. Jejími spoluvlastníky jsou podle obchodního rejstříku rovným dílem Andrea Jarolímková, Hana Jandová, Blanka Müllerová a Michal Rett. Firma patří k přímým dovozcům reklamních a dárkových předmětů z Asie a Evropy a je členem mezinárodní organizace velkoobchodů a výrobců reklamních a dárkových předmětů PSI – Präsent Service Institut. Každý rok navštěvuje specializované asijské a evropské výstavy.