Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Milka si na sociální sítě vybrala TL5 Digital

Digitální agentura má další kontrakt od Mondelez Czech Republic.

Tomáš Votruba a Jan Kotek. Foto: TL5

Tomáš Votruba a Jan Kotek. Foto: TL5

Výrobce cukrovinek Mondelez Czech Republic uzavřel výběrové řízení pro značku Milka, které se týkalo dlouhodobé správy Facebooku a dalších online kanálů. Vítězem se stala agentura TL5 Digital, která tak má od 1. dubna na starosti správu Facebooku, Instagramu, Youtube a webu značky Milka v České republice i na Slovensku. Milka je aktuálně největší stránka v oblasti cukrovinek na českém Facebooku a celkově čtvrtá největší stránka mezi značkami obecně,“ uvádí agentura na základě dat od Socialbakers.

Pro TL5 Digital nejde o první spolupráci, letos se také podílela na valentýnské kampani Milky a z portfolia Mondelez Czech Republic se stará o Facebook aktivity značky Tuc a nově bude spolupracovat na kampani v sociálních sítích pro značku kávy Jacobs.