Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Mluvčí Hospodářské komory je Kyselová z ČT

Dosavadní reportérka České televize Karolína Kyselová nahradí na místě mluvčí moderátorku Frekvence 1 Lenku Vodnou.

  • ČTK
  • 20. 04. 2015 19:40
Karolína Kyselová. Repro: ct24.cz

Karolína Kyselová. Repro: ct24.cz

Novou tiskovou mluvčí Hospodářské komory ČR se stala Karolína Kyselová. Nahradí Lenku Vodnou, která ve funkci mluvčí skončila na konci letošního března, informovala komora. Kyselová přichází z České televize, kde působila jako redaktorka zpravodajství. V minulosti pracovala jako novinářka i v redakci Mladé fronty Dnes. Vystudovala politologii na Fakultě sociálních věd Masarykovy univerzity v Brně.

Hospodářská komora zastupuje podnikatelskou veřejnost, jejím posláním je vytvářet příležitosti pro podnikání, prosazovat a podporovat opatření, která k rozvoji podnikání přispívají. Sdružuje téměř 14.000 členů, právnických i fyzických osob, organizovaných v 60 regionálních a 81 oborových asociací. Loni v květnu si komora do svého čela zvolila Vladimíra Dlouhého.