Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Mluvčího Řepku na vnitru střídá Kučerová

Dosavadní mluvčí Vladimír Řepka dnes končí, funkci přebírá bývalá mluvčí Eurovie Petra Kučerová, která v tiskovém na vnitru dělá od loňského října.

  • ČTK
  • 15. 04. 2015 11:20
Petra Kučerová

Petra Kučerová

Novou tiskovou mluvčí ministerstva vnitra je ode dneška Petra Kučerová. Ve funkci nahradila Vladimíra Řepku, který z funkce k tomuto datu odešel. Kučerová na ministerstvu pracuje půl roku, v minulosti byla redaktorkou Českého rozhlasu, mluvčí kladenského magistrátu a mluvčí stavební společnosti Eurovia CS. „Na ministerstvu vnitra pracuji od října loňského roku na tiskovém odboru. Nyní tedy i na pozici tiskové mluvčí,“ sdělila ČTK.