Čtvrteční večer patřil v pražském Karlíně slavnostnímu otevření místních kanceláří společnosti Goodbaby, která se zaměřuje na výrobu dětských sedaček, kočárků a podobného zboží. Její čerství představitelé Jan Řežáb (Socialbakers) a Eva Liba (ex Coca-Cola) pozvali řadu vzácných hostí, nechyběli jsme. Přineseme i rozhovor, teď mrkněte, jak Jan skládá golfky.

Mluvčím ČSSD bude Kačírek, místo Gregorové

Nový šéf sekce PR a marketingu ČSSD Michal Kačírek střídá ve funkci Evu Gregorovou.

Michal Kačírek

Michal Kačírek

Novým vedoucím sekce PR a marketingu a současně tiskovým mluvčím České strany sociálně demokratické od května bude Michal Kačírek. Střídá Evu Gregorovou, která z této funkce odchází „na jinou pozici“.

Kačírek už dřív jako šéf komunikace ČSSD pracoval, kromě toho působil na Odboru strategií Úřadu vlády České republiky. Od roku 1993 je členem ČSSD.

Gregorová působila ve funkci mluvčí ČSSD od února 2014, předtím vedla oddělení mediálních vztahů České centrály cestovního ruchu CzechTourism. Také ona už předtím v minulosti v PR sekci ČSSD pracovala. Své příští působiště zatím neprozradila, jen uvedla, že i nadále půjde určitě o práci v oblasti politického marketingu.