Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Mluvčím ČSSD bude Kačírek, místo Gregorové

Nový šéf sekce PR a marketingu ČSSD Michal Kačírek střídá ve funkci Evu Gregorovou.

Michal Kačírek

Michal Kačírek

Novým vedoucím sekce PR a marketingu a současně tiskovým mluvčím České strany sociálně demokratické od května bude Michal Kačírek. Střídá Evu Gregorovou, která z této funkce odchází „na jinou pozici“.

Kačírek už dřív jako šéf komunikace ČSSD pracoval, kromě toho působil na Odboru strategií Úřadu vlády České republiky. Od roku 1993 je členem ČSSD.

Gregorová působila ve funkci mluvčí ČSSD od února 2014, předtím vedla oddělení mediálních vztahů České centrály cestovního ruchu CzechTourism. Také ona už předtím v minulosti v PR sekci ČSSD pracovala. Své příští působiště zatím neprozradila, jen uvedla, že i nadále půjde určitě o práci v oblasti politického marketingu.