Odstartoval lifestylový web Ženy.cz, se sloganem Hýbeme světem, kromě vlastních materiálů bude přinášet obsah časopisů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. téhož vydavatele CN Invest. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života,“ uvádí šéfka projektu Dita Křížová, jež do března dělala v digitálním týmu Českého rozhlasu. Projekt chce za rok získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

Mobile Marketing 2015

Třetí ročník konference ukáže konkrétně, jak díky mobilním řešením rozvíjet byznys.

Návštěvníci loňského ročníku Mobile Marketing

Návštěvníci loňského ročníku Mobile Marketing

Odborná konference zaměřená na trendy v mobilním marketingu je určená marketingovým ředitelům, manažeřům firem a všem dalším, kteří jsou v byznysu napřed a chtějí svůj náskok posílit. Nabídne jim efektivní řešení, která konkrétně rozvíjí marketingové a obchodní aktivity firmy.

Kdy a kde

Akce proběhne 25. 11. 2015 od 9.00 v pražské Národní technické knihovně.

O čem to bude

Program odborného setkání nabídne aktuální data o mobilním životě české populace, novinky a trendy z pohledu zákazníků i dodavatelů a především příklady realizovaných kampaní a řešení, které firmám pomohly v byznysu kupředu.

Konferenci Mobile Marketing 2015 pořádá společnost Blue Events, v loňském roce zaznamenala více než 200 návštěvníků. Médiář je hlavním mediálním online partnerem akce.