Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky sledovaly hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidal v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, televize Barrandov pak první debatu s vítězem voleb Andrejem Babišem. Blesk v neděli od 15.00 dá na webu interview s Milošem Zemanem.

Mobile Marketing 2015

Třetí ročník konference ukáže konkrétně, jak díky mobilním řešením rozvíjet byznys.

Návštěvníci loňského ročníku Mobile Marketing

Návštěvníci loňského ročníku Mobile Marketing

Odborná konference zaměřená na trendy v mobilním marketingu je určená marketingovým ředitelům, manažeřům firem a všem dalším, kteří jsou v byznysu napřed a chtějí svůj náskok posílit. Nabídne jim efektivní řešení, která konkrétně rozvíjí marketingové a obchodní aktivity firmy.

Kdy a kde

Akce proběhne 25. 11. 2015 od 9.00 v pražské Národní technické knihovně.

O čem to bude

Program odborného setkání nabídne aktuální data o mobilním životě české populace, novinky a trendy z pohledu zákazníků i dodavatelů a především příklady realizovaných kampaní a řešení, které firmám pomohly v byznysu kupředu.

Konferenci Mobile Marketing 2015 pořádá společnost Blue Events, v loňském roce zaznamenala více než 200 návštěvníků. Médiář je hlavním mediálním online partnerem akce.