Příští čtvrtek 3. listopadu se v Praze sejdeme na první akci svého druhu v Česku, totiž přehlídce filmů na výšku Vertifilms. Předcházet jí bude odborný program s ukázkami postupů i využití moderního formátu ve světě médií. Zajistěte si místo včas, je to zdarma.

Mobile Marketing 2016

I letos opět můžete získat náskok v adaptaci nových marketingových formátů

Mobile Marketing proběhne v technické knihovně v pražských Dejvicích

Mobile Marketing proběhne v technické knihovně v pražských Dejvicích

Čtvrtý ročník konference je určený všem, kteří chtějí posílit svůj náskok v adaptaci nových marketingových formátů před konkurencí. Letošní heslo? Vše, co je dnes online, je zároveň mobile!

Mobilní zařízení se staly nedílnou součástí životů zákazníků. I když zatím ve většině případů neslouží jako primární místo nákupní konverze, jedná se o klíčový kanál, který v digitálním mixu s působením všudypřítomné digitalizace nabývá na významu. Vždyť vše, co je dnes online, je i mobile. Jste na to se svým marketingem připraveni? Jak konzumace mobilního obsahu ovlivňuje nákupní cestu zákazníka?

Přijďte se 23. listopadu 2016 setkat s top marketingovými manažery a inspirovat se, jakým způsobem zákazníka získat, udržet a posilovat jeho vztah ke značce, díky mobilním řešením.