Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Modrá z Teska přišla řídit marketing Albertu

Kateřina Modrá přebírá marketing Albertu v Česku po deseti letech práce pro Tesco.

Kateřina Modrá

Kateřina Modrá

Marketingové oddělení obchodního řetězce Albert v Česku od listopadu vede Kateřina Modrá, přichází po deseti letech práce pro konkurenční řetězec Tesco v Londýně. Vedla tam marketing módní značky F&F na britském trhu, v regionu Střední Evropy a na některých asijských trzích. Předtím dělala pro značky Jack Daniel’s a Southern Comfort, Wella a v přpravní firmě DHL.

V Albertu se má zaměřit na rozvoj značky Albert, instore a lokální marketing v obchodech, ale také na online kanály a designy produktových řad Albert. Na pozici marketingové ředitelky střídá Zlatu Ulrichovou. Modrá je přitom už druhým člověkem, který v poslední době přešel z Teska do Albertu, prvním byl Jiří Mareček, v Albertu čerstvý ředitel komunikace a public affairs.