Televize Prima Zoom přináší čtyři rozhovory s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) přichází týden po americké premiéře na kanálu Showtime. Prima Zoom je dává od 19. do 22. června vždy od 20.00.

Motejlek a Skočdopole vydávají Travel Design

K webu o cestování chystají publicisté také jeho pravidelné tištené vydání.

První číslo čtvrtletníku Travel Design

První číslo čtvrtletníku Travel Design

Web MotejlekSkocdopole.com rozšiřuje aktivity v oblasti cestování. Prostřednictvím dceřiné akciové společnosti Travel Design nedávno spustil stejnojmenný web a ke konci února vydá první číslo tištěného čtvrtletníku Travel Design.

„Travel Design navazuje na projekt travel.motejlek.com, se kterým jsme začali v květnu 2015. Naším cílem bylo psát o místech, která nás nadchla a která stojí za to navštívit. Zájem našich čtenářů a jejich zvídavost nás utvrdili v tom, že se do cestování musíme pustit ještě mnohem intenzivněji,“ říká Miroslav Motejlek, předseda správní rady Travel Designu.

Čtvrtletník Travel Design bude přinášet inspiraci pro všechna čtyři roční období. Magazín o 152 stránkách bude prodáván pouze prostřednictvím webu. Roční předplatné činí 1.000 Kč. „Mezi inzerenty v prvním čísle jsou Gulfstream se svoji prémiovou řadou G650, NetJets či Exclusive Tours,“ dodává Motejlek.

V prvním čísle bude hlavním tématem Nový Zéland v podání Petra Skočdopoleho a Miroslava Motejlka. Mezi autory jsou kromě Skočdopoleho a Motejlka také Jiří Zbořil či Václav Rákos. Travel Design buduje rozsáhlou databázi vlastních fotografií z unikátních míst celého světa.