Slovinský reklamní festival Golden Drum má mezi 250 pracemi na shortlistu i 30 českých přihlášek, které jakoby kopírovaly letošní úspěch české reklamy na Cannes Lions. Takže 16 je od Young & Rubicam (zejména oceněné kampaně pro UNHCR a pro Forbes), 5 od McCann Prague (kampaně pro Náš grunt), 4 od české DDB (kampaně pro McDonalds), 2 od Fallonu (kampaně pro Škodu Auto pro Yeti a Kodiaq) a po jedné od Mustardu (klient Škoda Auto), Kaspen/Jung von Matt (Budějovický Budvar) a Ogilvy & Mather (výstava David Cronenberg: Evolution v Praze). Výsledky v pátek 21. října.

Motoristický magazín 4×4 inovuje

Měsíčník Petra Zikmunda přichází v novém formátu, designu a rozsahu.

Maketa nové podoby 4x4

Maketa nové podoby 4×4

Pražské vydavatelství Polygraf Net Petra Zikmunda zkracuje název motoristického časopisu orientovaného na auta s pohonem všech kol, SUV a crossoverů 4×4 auto crossover magazín na 4×4. Měsíčník, který vychází od roku 1999, zároveň od letošního letního dvojčísla přichází v novém formátu, designu a rozsahu.

Formát se mění z 175 x 255 milimetrů, v němž vycházel od roku 2000, nově na 230 x 285 mm. V červnovém vydání měl časopis 98 stran, nyní přechází na 115 stran. Letní dvojčíslo bude na trhu od 2. července. Místo 12 čísel ročně nyní bude jen deset, o Vánocích a v létě budou vycházet dvojčísla. Cena za letní dvojčíslo je 99 Kč, za běžné vydání 89 Kč.

Dosavadní podoba časopisu 4x4 autocrossover magazín

Dosavadní podoba časopisu 4×4 autocrossover magazín