Televize Prima v pondělí 23. ledna ve 13.10 spustila svůj placený kanál Prima Plus, určený pro území Slovenska. Vysílá u deseti operátorů, včetně terestrických sítí, celkem až pro 1,5 milionu domácností. První rok chce dávat jen produkci Primy (od 29. ledna novinku Temný kraj), uspěje-li, pak i akvizici.

Mountfield opět po dvou měsících mění mluvčí

Krátce po Davidu Jiruškovi odchází z Mountfieldu Lenka Uzun. Na nové obsazení funkce vypíše řetězec se zahradní technikou výběrové řízení.

Lenka Uzun

Lenka Uzun

Po vzájemné dohodě ukončuje k 31. říjnu své působení v řetězci se zahradní technikou Mountfield PR manažerka a mluvčí Lenka Uzun. Médiář o tom informoval marketingový ředitel Mountfieldu Aleš Hrouda. Uzun přitom nastoupila do funkce před necelými dvěma měsíci. „Na obsazení pozice jsme zahájili nové výběrové řízení,“ uvedl bez bližších podrobností Hrouda.

Uzun přišla z firmy Servodata působící v oblasti informačních a komunikačních technologií. V Mountfieldu nastoupila na místo po Davidu Jiruškovi, který z firmy odešel po necelých pěti letech koncem července.